Για τα πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α΄, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β΄, Παγκορασίδων Β΄, το Σαββατοκύριακο 20-21/1/2018, την Δευτέρα 22/10/2018 και την Τρίτη 23/1/2018 θα διεξαχθούν οι παρακάτω συναντήσεις:
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018:
ΠΑΙΔΩΝ: Πανελληνίου 10.00: Πανελλήνιος ΓΣ - Έσπερος Καλλιθέας
Καματερού 18.45: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ηλυσιακός
Ν. Ιωνίας 19.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΑΣ Ηλιούπολης 2006
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κορωπίου 19.30: ΑΣ Κορωπίου «ΓΣ Παπασιδέρης» - ΟΦ Νέας Ιωνίας
Νίκαιας 19.45: ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΑΠΕΣ Καπανδριτίου
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)
Βύρωνα 14.15: Αναγέννηση Βύρωνα - Πανελλήνιος ΓΣ
Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερό (2) - ΓΝΟ Άρης Νικαίας
Νέας Ιωνίας 16.15: ΟΦ Νέας Ιωνίας - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Καματερού 16.40: ΓΑΣ Καματερό (1) - ΑΣ Ηλιούπολης 2006
Μοσχάτου 17.45: Δίας Μοσχάτου Ταύρου - Ηλυσιακός
Καλλιθέας 19.15: Έσπερος Καλλιθέας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Κορυδαλλού 10.45: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού - Αθηναϊκός
Νίκαιας 18.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΕΣΝ Βριλησσίων
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Βριλησσίων 11.10: ΕΣΝ Βριλησσίων - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018:
ΠΑΙΔΩΝ: Βριλησσίων 10.15: ΕΣΝ Βριλησσίων - ΓΝΟ Άρης Νικαίας
Βύρωνα 14.00: Αναγέννηση Βύρωνα - ΑΕΚ
Κορωπίου 16.30: ΑΣ Κορωπίου «ΓΣ Παπασιδέρης» - ΑΣΕ Δούκα
Μοσχάτου 19.45: Δίας Μοσχάτου Ταύρου - Πανιώνιος ΓΣΣ
Ιωνικού ΝΦ 20.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Καματερού 15.45: ΓΑΣ Καματερού - ΑΣ Ηλιούπολης
Κερατσινίου 17.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ολυμπιακός Κερατσινίου
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Βριλησσίων 11.50: ΕΣΝ Βριλησσίων - ΑΣ Κορωπίου «ΓΣ Παπασιδέρης»
Νέας Ιωνίας 12.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΓΝΟ Άρης Νικαίας
Καματερού 14.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - ΑΣ Ηλιούπολης 2006
Κερατσινίου 14.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΓΑΣ Καματερού
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Κορωπίου 10.30: ΔΑΣ Αραφήν - ΑΣ Κορωπίου «ΓΣ Παπασιδέρης»
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ : Νέας Ιωνίας 14.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΓΑΣ Καματερού
Καπανδριτίου 15.00: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου - Αθηναϊκός
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/1/2018
ΕΦΗΒΩΝ: Νικαίας 22.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΕΣΝ Βριλησσίων
Καματερού 22.15: ΓΑΣ Καματερού - ΑΣΕ Δούκα
Βύρωνα 22.30: Αναγέννηση Βύρωνα - Πανιώνιος ΓΣΣ
ΤΡΙΤΗ 23/1/2018
ΕΦΗΒΩΝ: «Μ. Μερκούρη» Ρέντη 22.15: Ολυμπιακός ΣΦΠ - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Νέας Ιωνίας 20.45: ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΓΑΣ Καματερού