Για τα πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ και Παγκορασίδων Β’ το Σάββατο 3/3/2018 και την Κυριακή 4/3/2018 θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω συναντήσεις:
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018:
ΠΑΙΔΩΝ: ΟΑΚΑ 12.00: ΑΣΕ Δούκα - Αναγέννηση Βύρωνα
Ιωνικού 17.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - ΑΕΚ
Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου - Πανελλήνιος ΓΣ
Νίκαιας 20.00: Άρης Νικαίας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Ιλισσίων 20.00: Ηλυσιακός - Έσπερος Καλλιθέας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κορωπίου 16.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - ΓΝΟ Άρης Νικαίας
Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Πανελληνίου 14.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2) - Πανελλήνιος ΓΣ
Καματερού 16.40: ΓΑΣ Καματερού (1) - ΓΝΟ Άρης Νικαίας
ΟΑΚΑ 18.00: ΑΣΕ Δούκα - ΑΣΟΧ Φοίβος
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Κορωπίου 11.45: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - Αθηναϊκός
Ν. Ιωνίας 16.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - ΟΦ Νέας Ιωνίας
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Πανελληνίου 10.15: Πανελληνίου ΓΣ - Ηλυσιακός
Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερού - ΑΣ Άνοιξης Διονύσου
Σαλαμίνας 16.30: Τελαμώνας Σαλαμίνας - ΑΕ Ζεφυρίου
Κερατσινίου 16.45: Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΕΣΝ Βριλησσίων
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018:
ΕΦΗΒΩΝ: Νίκαιας 14.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΑΣΕ Δούκα
ΠΑΙΔΩΝ: Καματερού 14.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Πανιώνιος ΓΣΣ
Πολιτείας 18.00: ΑΟ Πολιτείας - ΑΣ Ηλιούπολης
Κορωπίου 20.15: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - ΕΣΝ Βριλησσίων
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Ν. Ιωνίας 14.45: ΟΦ Νέας Ιωνίας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Καματερού 16.00: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου - ΓΑΣ Καματερού
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Μοσχάτου 13.30: Δίας Μοσχάτου Ταύρου - Αθηναϊκός
Κερατσινίου 16.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)
Ιλισσίων 17.30: Ηλυσιακός - ΕΣΝ Βριλησσίων
Καλλιθέας 20.00: Έσπερος Καλλιθέας - ΟΦ Νέας Ιωνίας
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Κερατσινίου 18.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Κορωπίου 10.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - ΑΕΚ
Ν. Ιωνίας 13.15: ΟΦ Νέας Ιωνίας - Παράδεισος Αμαρουσίου
Μοσχάτου 15.00: Θρακομακεδόνες Sports Club - Δίας Μοσχάτου Ταύρου
Νικαίας 15.45: ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΓΣ Αστέρας Μελισσίων
Ιωνικού ΝΦ 17.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Αθηναϊκός
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός - ΟΦ Νέας Ιωνίας
Καπανδριτίου 19.00: ΔΑΣ Ζεφυρίου - ΑΠΕΣ Καπανδριτίου