Για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, το Σαββατοκύριακο 2-3/3/2019 και την Δευτέρα 4/3/2019, πραγματοποιήθηκαν οι παρακάτω συναντήσεις:
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019:
ΠΑΙΔΩΝ: ΑΕΚ Βύρωνα-Πανελλήνιος ΓΣ: 37-34
Πανιώνιος ΓΣΣ-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 36-34
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: AΠΕΣ Καπανδριτίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 29-33
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΑΣΕ Δούκα Β’-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 19-12
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων Β’-ΓΑΣ Καματερού: 32-24
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΟΧ Φοίβος: 33-22
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Ηλιούπολης: 28-13
Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΑΣ Καματερού: 17-26
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 17-25
Αθηναϊκός-ΑΕΚ 2006: 27-38
Πανιώνιος ΓΣΣ-ΑΟ Πολιτείας: 23-28
Ηλυσιακός-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 23-15
ΑΕΚ Βύρωνα-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 24-18
Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Έσπερος Καλλιθέας: 17-21
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 35-24
ΓΑΣ Καματερού-ΑΕΚ 2007: 39-26
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄: AΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 23-22
ΔΑΣ Ζεφυρίου-Αθηναϊκός: 22-34
ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΑΣ Καματερού: 15-11
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2019:
ΠΑΙΔΩΝ: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΕ Δούκα: 28-31
Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 24-25
Έσπερος Καλλιθέας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 33-34
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού: 23-32
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΑΣΕ Δούκα Α’-ΑΕΚ: 41-22
ΑΟ Πολιτείας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 19-42
ΑΕΚ Βύρωνα-Πανελλήνιος ΓΣ: 20-22
ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 24-23
Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων Α’: 20-29
Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός: 33-16
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Πανιώνιος ΓΣΣ-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 4-39
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 23-17
ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 21-35
ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 24-19
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 17-23
ΔΕΥΤΕΡΑ 4/3/2019:
ΕΦΗΒΩΝ: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 34-31
ΑΕΚ Βύρωνα-ΑΕΚ: 26-40
ΓΑΣ Καματερού-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 0-10 (αα)
ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Την Τετάρτη 6/3/2019 για το Πρωτάθλημα Παίδων θα παίξουν:
Κορωπίου 20.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας
Την Πέμπτη 7/3/2019 για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω συναντήσεις:
ΕΦΗΒΩΝ: Ν. Ιωνίας 22.15: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣΕ Δούκα
ΠΑΙΔΩΝ: Ιλισίων 18.30: Ηλυσιακός-ΑΕΚ
Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών καθώς και τις βαθμολογίες αυτών μπορείτε να τις δείτε στην ενότητα Διοργανώσεις στην ιστοσελίδα της E.Σ.Χ.Α.