ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. Παίδων, Παμπαίδων Α΄, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι Κορίτσια καθώς και για το Κύπελλο Ε.Σ.Χ.Α. Γυναικών, το Σαββατοκύριακο 12 και 13 Μαϊου 2018 θα διεξαχθούν οι συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κορυδαλλού 16,50: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Nέας Ιωνίας 13.15:  ΟΦ Ν. Ιωνίας-Αθηναϊκός

ΑΠΚ Δαϊς 14.30: ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού (1)

 

Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερού (2)-Πανελλήνιος ΓΣ

Ολυμπιακού Χωριού 18.00: ΑΣΟΧ Φοίβος-Αναγέννηση Βύρωνα

Μοσχάτου 18.15: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Ιλισσίων 19.30: Ηλυσιακός-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Νίκαιας 13.10: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Καματερού 16.45: ΓΑΣ Καματερού-ΑΣ Ηλιούπολης

Κορωπίου 18.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Κερατσινίου 15.45: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Σαλαμίνας 16.00: Τελαμώνας Σαλαμίνας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Μελισσίων 17.20: ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Αθηναϊκός

Ιλισσίων 17.45: Ηλυσιακός-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Καματερού 18.00: ΓΑΣ Καματερού-ΑΣΕ Δούκα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Ζεφυρίου 11.00: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΑΣ Καματερού

Κορωπίου 11.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Αθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5/2018

ΠΑΙΔΩΝ: Ιλισσίων 12.30: Ηλυσιακός-ΟΦ Νέας  Ιωνίας

Βριλησσίων 16.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-Αναγέννηση Βύρωνα

Κερατσινίου 18.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΕΚ

ΑΠΚ Δαϊς 18.30: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Νίκαιας 19.00: ΓΝΟ Άρης ΝικαΊας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας   

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Καλλιθέας 13.45: Έσπερος Καλλιθέας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Καματερού 14.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΑΣ Ηλιούπολης

Νίκαιας 20.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΟΑΚΑ 11.00: ΑΕΚ-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Ζεφυρίου 12.30: ΑΕ Ζεφυρίου-ΔΑΣ Αραφήν

Άνοιξης 13.00: ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Βριλησσίων 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Νέας Ιωνίας 15.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Καπανδριτίου 18.00: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΑΣ Ηλιούπολης

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ: Νέας Ιωνίας 12.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού

Νέας Ιωνίας 13.10: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Νέας Ιωνίας 13.50: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων

 

Στον πρώτο αγώνα-χιαστί για τις θέσεις 5-8, που έγινε την Τετάρτη 9/5/2018: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 39-44.

Ο Ο.Φ. Νέας Ιωνίας κατέκτησε το Πρωτάθλημα Ε.Σ.Χ.Α. της κατηγορίας κορασίδων για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018. Στον τελικό που έγινε στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης, ο Ο.Φ. Νέας Ιωνίας επικράτησε ύστερα από συναρπαστικό αγώνα του Γ.Α.Σ. Καματερού με 33-31 στην παράταση. Η κανονική διάρκεια έληξε 26-26.

Και οι δυο ομάδες παρουσίασαν θέαμα υψηλού επιπέδου αποζημιώνοντας τους θεατές που παρακολούθησαν τον τελικό.

Στον μικρό τελικό ο Α.Σ. Ηλιούπολης 2006 νίκησε με 29-12 τον Ολυμπιακό Κερατσινίου και έτσι κατέκτησε την 3η θέση στην τελική κατάταξη.

Η κατάταξη στην πρώτη τετράδα: 1) Ο.Φ. Νέας Ιωνίας, 2) Γ.Α.Σ. Καματερού, 3) Α.Σ. Ηλιούπολης 2006, 4) Ολυμπιακός Κερατσινίου.

Τις απονομές των επάθλων και μεταλλίων έκαναν οι: Αλέξανδρος Κοντονίκας (Δημοτικός Σύμβουλος Ηλιούπολης, Πρόεδρος Πολιτιστικού Αθλητικού Οργανισμού Δήμου Ηλιούπολης), Λεωνίδας Ιωάννου (Αντιπρόεδρος Ε.Σ.Χ.Α.), Ευάγγελος Παπαϊωάννου (Γενικός Γραμματέας Ε.Σ.Χ.Α.), Μάριος Λουκάτος (μέλος Δ.Σ. Ε.Σ.Χ.Α.), Γιάννης Κωστόπουλος (μέλος Δ.Σ. Ε.Σ.Χ.Α.).

Τους αγώνες παρακολούθησαν οι: Δημήτρης Σταυρακάκης (Πρόεδρος Ε.Σ.Χ.Α.), Παντελής Χατζηιωάννου (Πρόεδρος Ο.Φ. Νέας Ιωνίας - Πρώην Πρόεδρος Ο.Χ.Ε.), Γιώργος Οικονόμου (Πρόεδρος Ολυμπιακού Κερατσινίου), Δημήτρης Τσάκωνας (Πρόεδρος Συνδέσμου Διαιτητών Χειροσφαίρισης Αττικής - Αρχιδιαιτητής Ε.Σ.Χ.Α.), Αντώνης Βασιλακάκης (Αναπληρωματικό μέλος Δ.Σ. Ε.Σ.Χ.Α.).

  

Οι τελικές συναντήσεις:

Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ - Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: 33 - 31 (παράταση)

Πεντάλεπτα: 1-2. 5-4, 7-5, 8-7, 8-8, 10-10 (ημίχρονο), 13-12, 13-16, 14-18, 19-21, 22-25, 26-26 (κανονική διάρκεια), 29-30, 33-31 (παράταση).

Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (Κίμωνας Κουτρούλης): Παγιώτα, Γκιούρε 2, Γιαννοπούλου 1, Φίλιππα, Κοτριώτσιου 4, Πανούση 2, Χρυσοκέντη 12, Μαύρου, Λουκάτου, Χρήστου, Ντοροτσέα 4, Κεπεσίδου, Κοσιφίδου, Μαρή, Παπουτσή, Σακιζλή 8.

Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (Νίκος Σκοδριάνος): Φακίνου, Βασιλείου, Δαμάσκου 5, Βάρφη 4, Χριστοδούλου 8, Χερουβείμ 2, Μανουσάκη, Λιβαρδά 3, Κούρτη 9, Κατσικιώτη, Κουτροδήμου. Αλευρά, Ψαρρή.

Διαιτητές: Δημήτρης Τόλιος - Δημήτρης Ζήσης.

Πέναλτι: 0/0-1/2. Δίλεπτα: 4-7.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 12-29

Πεντάλεπτα: 1-1, 2-3, 2-3, 3-5, 6-7, 8-10 (ημίχρονο), 8-11, 8-14, 8-18, 10-23, 11-27, 12-29 (τελικό).

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Αντώνης Κουλακάρης): Τρικόρη, Χαλικιά, Παπακωνσταντίνου, Πρέκα 1, Δρίβα Γεωργιτσάκη 1, Κόρδα, Δονά, Γαλίτη , Χαρίση, Σουρμελίδη, Χριστοπούλου-Κούβαρη 4, Γκόρο 5,  Αφεντουλίδη, Αφροδίτη Μέττου, Άννα Μέττου 1.

Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 (Κώστας Γεμελιάρης): Λόντου 15, Τριανταφυλλάκη 6, Φοινικοπουλου 1, Μπούκη 1, Μπαϊράμη 1, Καλλίρι, Γαλάνη 4, Σταμούλη, Τσούστα, Τόλια, Σιώρη, Υφαντή 1.

Διαιτητές: Δημήτρης Τόλιος - Αντώνης Λεφάκης.

Πέναλτι: 1/2-5/5. Δίλεπτα: 5-3.

Στην αποστολή  του Ο.Φ. Νέας Ιωνίας μετείχε και η Γεωργία Κολλύρη. Στην αποστολή του Ολυμπιακού Κερατσινίου μετείχαν οι: Μαριάνθη Ποτηροπούλου και Μαρία Ζόρζου.  

 

H απονομή

 

Σε αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, την Πέμπτη 3 Μαϊου 2018 και το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαϊου 2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΠΕΜΠΤΗ 3/5/2018:

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - ΓΑΣ Καματερού: 11-28

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5/2018:

ΠΑΙΔΩΝ: ΑΕΚ - Ολυμπιακός Κερατσινίου: 33-26 (Α’ Χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - ΑΣΕ Δούκα: 30-30 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)

Αναγέννηση Βύρωνα - ΕΣΝ Βριλησσίων: 25-21 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 5-8)

Πανιώνιος ΓΣΣ - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 29-19

ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Πολιτείας: 36-26

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου - ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 31-22 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΕΣΝ Βριλησσίων - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 25-22

Πανελλήνιος ΓΣ - Αναγέννηση Βύρωνα: 24-15

Δίας Μοσχάτου Ταύρου - ΟΦ Νέας Ιωνίας: 26-34

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΑΕΚ - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 26-18

ΑΕ Ζεφυρίου - Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 23-5

Πανελλήνιος ΓΣ - Αθηναϊκός: 20-15

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΕΣΝ Βριλησσίων: 28-13

ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 29-12

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ : ΑΣ Ηλιούπολης - ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-3

ΓΑΣ Καματερού - ΟΦ Νέας Ιωνίας: 16-12

ΜΙΝΙ: ΕΣΝ Βριλησσίων (1) - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 30-26

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1) - Αθηναϊκός (1): 28-22

Αθηναϊκός (1) - ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 22-35

ΑΣΕ Δούκα - ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 19-25

Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΑΣΕ Δούκα: 21-17

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - Ολυμπιακός Κερατσινίου: 27-13

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΑΣΕ Δούκα - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 25-26

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1) - Αθηναϊκός: 22-14

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ : ΕΣΝ Βριλησσίων - ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 8-22

ΟΦ Νέας Ιωνίας - Ηλυσιακός: 22-29

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 21-24

ΑΣΕ Δούκα - ΓΑΣ Καματερού: 35-19

Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 18-8

ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 22-17

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 9-24

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Αθηναϊκός: 17-10

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - ΕΣΝ Βριλησσίων: 15-9

ΜΙΝΙ: Πανελλήνιος ΓΣ - ΟΦ Νέας Ιωνίας: 12-19

ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-18

ΔΑΣ Ζεφυρίου - Πανελλήνιος ΓΣ: 13-14

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου - ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 12-24

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου - ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας: 10-0 (αα)

ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας - ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 0-10 (αα)

ΕΣΝ Βριλησσίων (2) - Ηλυσιακός: 16-31

Αθηναϊκός (2) - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 19-29

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2) - ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 21-17

Αναγέννηση Βύρωνα - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 24-16

ΑΕ Ζεφυρίου - Αναγέννηση Βύρωνα: 20-17

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - ΑΕ Ζεφυρίου: 10-26

ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΓΑΣ Καματερού: 14-23

ΓΑΣ Καματερού - Θρακομακεδόνες Sport Club: 17-11

Θρακομακεδόνες Sport Club - ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 15-19

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών καθώς και τις βαθμολογίες αυτών μπορείτε να τις δείτε στην ενότητα Διοργανώσεις στην ιστοσελίδα της E.Σ.Χ.Α.

                                                            

Την Πέμπτη 10 Μαϊου 2018 θα πραγματοποιηθούν οι τελικές συναντήσεις για το Πρωτάθλημα Ε.Σ.Χ.Α. της κατηγορίας Κορασίδων για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Α’ Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης (Εθνάρχου Μακαρίου και Ηρώως Κωνσταντοπούλου).

Το πρόγραμμα:

Μικρός τελικός (3η-4η θέση): Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΑΣ Ηλιούπολης (ώρα έναρξης: 18.15)

Μεγάλος τελικός (1η-2η θέση): ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΑΣ Καματερού (ώρα έναρξης: 20.15)

Μετά το τέλος των αγώνων θα ακολουθήσουν οι απονομές των Επάθλων.

Οι αγώνες γίνονται με την υποστήριξη του Δήμου Ηλιούπολης και σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Αθλητικό Οργανισμό του Δήμου Ηλιούπολης.  

Για τα πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαϊου 2018, θα διεξαχθούν οι παρακάτω συναντήσεις:  

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5/2018:

ΠΑΙΔΩΝ: ΟΑΚΑ 18.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου (χιαστί για τις θέσεις 1-4, Α’ Αγώνας)

Κορωπίου 19.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα (χιαστί για τις θέσεις 1-4, Α’ Αγώνες)

Βύρωνα 17.30: Αναγέννηση Βύρωνα-ΕΣΝ Βριλησσίων (χιαστί για τις θέσεις 5-8, Α’ Αγώνας)

Καματερού 18.30: Πανιώνιος ΓΣΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Πολιτείας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Νίκαιας 19.30: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας  

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Βριλησσίων 12.25: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Πανελληνίου 15.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Αναγέννηση Βύρωνα

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΟΑΚΑ 12.00: ΑΕΚ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ζεφυρίου 12.30: ΑΕ Ζεφυρίου-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Πανελληνίου 17.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Αθηναϊκός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Ν. Ιωνίας 16.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Ηλιούπολης 17.30: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ : Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Καματερού 18.00: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΜΙΝΙ: Βύρωνα 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Βύρωνα 12.25: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός (1)

Βύρωνα 13.05: Αθηναϊκός (1)-ΕΣΝ Βριλησσίων (1)

Κερατσινίου 15.45: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Κερατσινίου 16.25: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣΕ Δούκα

Κερατσινίου 17.05: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΑΠΚ Δαϊς 13.30: ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Καματερού 14.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ : Βριλησσίων 11.50: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Ν. Ιωνίας 12.20: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ηλυσιακός

Ιωνικού ΝΦ 14.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων

ΑΠΚ Δαϊς 15.00: ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού

Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Νίκαιας 17.45: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Νίκαιας 16.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

Κερατσινίου 17.45: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Καματερού 15.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΜΙΝΙ: Ζεφυρίου 10.00: Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Ζεφυρίου 10.40: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Ζεφυρίου 11.20: ΔΑΣ Ζεφυρίου-Πανελλήνιος ΓΣ

Ασπροπύργου 11.00: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Ασπροπύργου 11.40: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας

Ασπροπύργου 12.20: ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου

Βύρωνα 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Ηλυσιακός

Βύρωνα 12.25: Αθηναϊκός (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Βύρωνα 13.05: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2)

Ζεφυρίου 13.00: Αναγέννηση Βύρωνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Ζεφυρίου 13.40: ΑΕ Ζεφυρίου-Αναγέννηση Βύρωνα

Ζεφυρίου 14.20: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕ Ζεφυρίου

Ζεφυρίου 15.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού

Ζεφυρίου 15.40: ΓΑΣ Καματερού-Θρακομακεδόνες Sport Club

Ζεφυρίου 16.20: Θρακομακεδόνες Sport Club-ΓΝΟ Άρης Νικαίας