ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της Β’ Φάσης για το Πρωτάθλημα Ε.Σ.Χ.Α. (θέσεις 1-8) η τελική κατάταξη έχει ως εξής:

Η τελική κατάταξη:

1) ΑΣΕ Δούκα (481-371) 24 βαθμοί,

2) Ολυμπιακός Κερατσινίου (458-420) 23,

3) ΑΕΚ (461-392) 22,

4) ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου (450-448) 16,

5) ΕΣΝ Βριλησσίων (384-374) 11,

6) ΓΝΟ Άρης Νικαίας (351-426) 8,

7) Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας (420-500) 6,

8) Αναγέννηση Βύρωνα (364-438) 2.

 Το Σάββατο 5/5/2018 ξεκινάνε οι χιαστοί πρώτοι αγώνες. Θα παίξουν:

Α’ Ημιτελικοί: ΟΑΚΑ 18.00: ΑΕΚ - Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κορωπίου 19.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - ΑΣΕ Δούκα

 

Στον πρώτο χιαστί αγώνες για τις θέσεις 5-8, παίζουν (Σάββατο 5/5/2018):

Βύρωνα 17.30: Αναγέννηση Βύρωνα - ΕΣΝ Βριλησσίων

 

Το άλλο παιχνίδι, για τις θέσεις 5-8, είναι ανάμεσα σε Ιωνικό Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας.

Σε συναντήσεις για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι καθώς και για το Κύπελλο Ε.Σ.Χ.Α. Γυναικών, που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 28-29/4/2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/4/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 24-42

ΠΑΙΔΩΝ: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Πανιώνιος ΓΣΣ: 35-22  

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α’: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΕ Δούκα: 20-35

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 33-3

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Έσπερος Καλλιθέας: 30-20

Δίας Μοσχάτου-Ιωνικός Ν.Φ Φιλαδέλφειας: 24-39

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού (2): 21-28  

ΑΣ Ηλιούπολης-Αναγέννηση Βύρωνα: 25-26

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 22-13

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 11-30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 30-13

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Πανελλήνιος ΓΣ: 15-20

ΓΑΣ Καματερού-ΑΕΚ: 19-25

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 20-12

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: ΑΣ Ηλιούπολης-Αθηναϊκός: 17-13

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού: 6-18

ΜΙΝΙ: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Αναγέννηση Βύρωνα: 9-33

Αθηναϊκός (1)-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 34-18

Αναγέννηση Βύρωνα-Αθηναϊκός (1): 32-21

ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 19-9

Τελαμώνας Σαλαμίνας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 19-7

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 10-35

Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 25-11

Αθηναϊκός (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 6-19

Αθηναϊκός (2)-Ηλυσιακός: 5-36

ΑΕ Ζεφυρίου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 25-28

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 23-18

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-ΑΕ Ζεφυρίου: 31-25

ΚΥΡΙΑΚΗ  29/4/2018

ΠΑΙΔΩΝ: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣ Ηλιούπολης: 10-0 (αα)

Έσπερος Καλλιθέας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 24-23

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 39-39

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 35-26

ΓΑΣ Καματερού (1)-ΑΣΟΧ Φοίβος: 31-14

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ηλυσιακός: 22-25

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 11-26

ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 10-23

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΑΣΕ Δούκα-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 16-21

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 27-14

ΑΕΚ-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 27-12

ΜΙΝΙ: Πανελλήνιος ΓΣ-Θρακομακεδόνες Sport Club: 29-28

Θρακομακεδόνες Sport Club-ΑΣΕ Δούκα: 32-36

ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ: 32-31

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού: 19-13

ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ. Ν. Ιωνίας: 19-11

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 9-11

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 17-27

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 28-13

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 14-24

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών καθώς και τις βαθμολογίες αυτών μπορείτε να τις δείτε στην ενότητα Διοργανώσεις στην ιστοσελίδα της E.Σ.Χ.Α.                                                            

Στις αναμετρήσεις που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 21-22 Απριλίου 2018 για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Παμπαίδων Α’,  Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/4/2018

Παίδων: ΑΣ Ηλιούπολης-Πανιώνιος ΓΣΣ: 32-24  

Παμπαίδων Α’: ΓΑΣ Καματερού (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 20-29

Αθηναϊκός-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-29

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 18-23  

ΑΣΟΧ Φοίβος-Πανελλήνιος ΓΣ: 23-34

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 24-50

Παμπαίδων Β’: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 14-31

ΓΑΣ Καματερού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 16-29     

Παγκορασίδων Α’: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 33-9

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΓΑΣ Καματερού: 13-27

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Ηλιούπολης: 12-4

Παγκορασίδων Β’: Αθηναϊκός-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 34-11

ΓΑΣ Καματερού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 21-22  

Μίνι: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 13-36

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 40-14

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 23-27

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/4/2018

Παίδων: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 22-17

Έσπερος Καλλιθέας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 31-29

ΑΟ Πολιτείας-Πανελλήνιος ΓΣ: διεκόπη

Παμπαίδων Α’: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 27-11

Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΑΣ Καματερού (1): 21-34

Έσπερος Καλλιθέας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 28-30

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣ Ηλιούπολης: 27-20

Παγκορασίδων Α’: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αθηναϊκός: 36-5

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 22-14

Παμπαίδων Β’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-15

Πανελλήνιος ΓΣ-Αστέρας Μελισσίων: 25-17

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Ηλυσιακός: 25-29

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΕΚ: 18-21

ΓΝΟ Άρης Νικαίας- Αθηναϊκός: 17-24

Παγκορασίδων Β’: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 30-7

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 15-11

Μίνι: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Θρακομακεδόνες Sports Club: 31-9

Θρακομακεδόνες Sports Club-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 16-18

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 5-33

ΑΕ Ζεφυρίου-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 30-29

Τελαμώνας Σαλαμίνας-Αθηναϊκός: 19-27

Αθηναϊκός-ΑΕ Ζεφυρίου: 26-34

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 26-28

Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 23-28

ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Αναγέννηση Βύρωνα: 28-25

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 32-31

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣΕ Δούκα: 39-24

ΑΣΕ Δούκα-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 20-30

ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 21-18

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-Αθηναϊκός (2): 21-7

Ηλυσιακός-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 31-14

Πανελλήνιος ΓΣ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 11-19

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΑΣ Καματερού: 24-26

ΓΑΣ Καματερού-Πανελλήνιος ΓΣ: 19-10

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών καθώς και τις βαθμολογίες αυτών μπορείτε να τις δείτε στην ενότητα Διοργανώσεις στην ιστοσελίδα της E.Σ.Χ.Α.                                                             

Για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι καθώς και για το Κύπελλο Γυναικών, το Σάββατο 28/4/2018 και την Κυριακή 29/4/2018 θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/4/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κορυδαλλού 10.30: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας

ΠΑΙΔΩΝ: Ν. Ιωνίας 18,99: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Πανιώνιος ΓΣΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Πανελληνίου ΓΣ 09.30: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΕ Δούκα

Βριλησσίων 12.25: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας

Καματερού 17.45: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Έσπερος Καλλιθέας

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου-Ιωνικός Ν.Φ Φιλαδέλφειας

Κορωπίου 18.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού (2)

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-Αναγέννηση Βύρωνα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Καματερού 15.45: ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κορωπίου 16.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Βύρωνα 11.45: Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας

Ιωνικού ΝΦ 14.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Πανελλήνιος ΓΣ

Καματερού 16.45: ΓΑΣ Καματερού-ΑΕΚ

Βριλησσίων 20.00: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-Αθηναϊκός

Βριλησσίων 11.15: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού

ΜΙΝΙ: Βύρωνα 15.00: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Αναγέννηση Βύρωνα

Βύρωνα 16.30: Αθηναϊκός (1)-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου

Βύρωνα 15.40: Αναγέννηση Βύρωνα-Αθηναϊκός (1)

Ιωνικού ΝΦ 17.15: ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Τελαμώνας Σαλαμίνας

Ιωνικού ΝΦ 17.55: Τελαμώνας Σαλαμίνας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Ιωνικού 18.35: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων (1)

Ιλισίων 17.45: Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Ιλισίων 18.25: Αθηναϊκός (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2)

Ιλισίων 19.05: Αθηναϊκός (2)-Ηλυσιακός

Ζεφυρίου 19.00: ΑΕ Ζεφυρίου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Ζεφυρίου 19.40: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Ζεφυρίου 20.20: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-ΑΕ Ζεφυρίου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  29/4/2018

ΠΑΙΔΩΝ: Πανελληνίου ΓΣ 09.45: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣ Ηλιούπολης

Καλλιθέας 13.20: Έσπερος Καλλιθέας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΟΑΚΑ 20.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Καματερού 14.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Καματερού 16.00: ΓΑΣ Καματερού (1)-ΑΣΟΧ Φοίβος

Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Ηλυσιακός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΑΠΚ Δαϊς 10.00: ΑΣΕ Δούκα-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κορωπίου 10.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΟΑΚΑ 17.00: ΑΕΚ-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Μελισσίων 17.00: Αστέρας Μελισσίων-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου  

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Ζεφυρίου 10.30: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας

ΜΙΝΙ: ΑΠΚ Δαϊς 11.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Θρακομακεδόνες Sport Club

ΑΠΚ Δαϊς 12.10: Θρακομακεδόνες Sport Club-ΑΣΕ Δούκα

ΑΠΚ Δαϊς 12.50: ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ

Ν. Ιωνίας 12.15: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού

Ν. Ιωνίας 12.55: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ. Ν. Ιωνίας

Ν. Ιωνίας 13.35: ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Νίκαιας 19.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Νίκαιας 19.40: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Νίκαιας 20.20: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5/2018:

 

 ΠΑΙΔΩΝ: Κορωπίου 20.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  

 

-Σε εξ αναβολής παιχνίδι για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος Παίδων: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ:  31-38.

Σε συναντήσεις που έγιναν το Σαββατοκύριακο 21-22 Απριλίου 2018 για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Παμπαίδων Α’,  Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/4/2018

Παμπαίδων Α’: ΓΑΣ Καματερού (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 20-29

Αθηναϊκός-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-29

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 18-23  

ΑΣΟΧ Φοίβος-Πανελλήνιος ΓΣ: 23-34

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 24-50

Παμπαίδων Β’: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 14-31

Παγκορασίδων Α’: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΓΑΣ Καματερού: 13-27

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Ηλιούπολης: 12-4

Παγκορασίδων Β’: Αθηναϊκός-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 34-11

ΓΑΣ Καματερού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 21-22  

Μίνι: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 13-36

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 40-14

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 23-27

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/4/2018

Παίδων: Έσπερος Καλλιθέας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 31-29

Παμπαίδων Α’: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 27-11

Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΑΣ Καματερού (1): 21-34

Έσπερος Καλλιθέας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 28-30

Παγκορασίδων Α’: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αθηναϊκός: 36-5

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 22-14

Παμπαίδων Β’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-15

Παγκορασίδων Β’: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 30-7

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 15-11

Μίνι: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Θρακομακεδόνες Sports Club: 31-9

Θρακομακεδόνες Sports Club-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 16-18

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 5-33

ΑΕ Ζεφυρίου-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 30-29

Τελαμώνας Σαλαμίνας-Αθηναϊκός: 19-27

Αθηναϊκός-ΑΕ Ζεφυρίου: 26-34

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 26-28

Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 23-28

ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Αναγέννηση Βύρωνα: 28-25

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 32-31

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣΕ Δούκα: 39-24

ΑΣΕ Δούκα-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 20-30

   

Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών καθώς και τις βαθμολογίες αυτών μπορείτε να τις δείτε στην ενότητα Διοργανώσεις στην ιστοσελίδα της E.Σ.Χ.Α.