ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Σε αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, την Πέμπτη 3 Μαϊου 2018 και το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαϊου 2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΠΕΜΠΤΗ 3/5/2018:

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - ΓΑΣ Καματερού: 11-28

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5/2018:

ΠΑΙΔΩΝ: ΑΕΚ - Ολυμπιακός Κερατσινίου: 33-26 (Α’ Χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - ΑΣΕ Δούκα: 30-30 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)

Αναγέννηση Βύρωνα - ΕΣΝ Βριλησσίων: 25-21 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 5-8)

Πανιώνιος ΓΣΣ - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 29-19

ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Πολιτείας: 36-26

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου - ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 31-22 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΕΣΝ Βριλησσίων - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 25-22

Πανελλήνιος ΓΣ - Αναγέννηση Βύρωνα: 24-15

Δίας Μοσχάτου Ταύρου - ΟΦ Νέας Ιωνίας: 26-34

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΑΕΚ - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 26-18

ΑΕ Ζεφυρίου - Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 23-5

Πανελλήνιος ΓΣ - Αθηναϊκός: 20-15

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΕΣΝ Βριλησσίων: 28-13

ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 29-12

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ : ΑΣ Ηλιούπολης - ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-3

ΓΑΣ Καματερού - ΟΦ Νέας Ιωνίας: 16-12

ΜΙΝΙ: ΕΣΝ Βριλησσίων (1) - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 30-26

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1) - Αθηναϊκός (1): 28-22

Αθηναϊκός (1) - ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 22-35

ΑΣΕ Δούκα - ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 19-25

Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΑΣΕ Δούκα: 21-17

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - Ολυμπιακός Κερατσινίου: 27-13

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΑΣΕ Δούκα - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 25-26

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1) - Αθηναϊκός: 22-14

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ : ΕΣΝ Βριλησσίων - ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 8-22

ΟΦ Νέας Ιωνίας - Ηλυσιακός: 22-29

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 21-24

ΑΣΕ Δούκα - ΓΑΣ Καματερού: 35-19

Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 18-8

ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 22-17

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 9-24

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Αθηναϊκός: 17-10

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - ΕΣΝ Βριλησσίων: 15-9

ΜΙΝΙ: Πανελλήνιος ΓΣ - ΟΦ Νέας Ιωνίας: 12-19

ΟΦ Νέας Ιωνίας - ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-18

ΔΑΣ Ζεφυρίου - Πανελλήνιος ΓΣ: 13-14

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου - ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 12-24

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου - ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας: 10-0 (αα)

ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας - ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 0-10 (αα)

ΕΣΝ Βριλησσίων (2) - Ηλυσιακός: 16-31

Αθηναϊκός (2) - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 19-29

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2) - ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 21-17

Αναγέννηση Βύρωνα - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 24-16

ΑΕ Ζεφυρίου - Αναγέννηση Βύρωνα: 20-17

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - ΑΕ Ζεφυρίου: 10-26

ΓΝΟ Άρης Νικαίας - ΓΑΣ Καματερού: 14-23

ΓΑΣ Καματερού - Θρακομακεδόνες Sport Club: 17-11

Θρακομακεδόνες Sport Club - ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 15-19

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών καθώς και τις βαθμολογίες αυτών μπορείτε να τις δείτε στην ενότητα Διοργανώσεις στην ιστοσελίδα της E.Σ.Χ.Α.

                                                            

Για τα πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαϊου 2018, θα διεξαχθούν οι παρακάτω συναντήσεις:  

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5/2018:

ΠΑΙΔΩΝ: ΟΑΚΑ 18.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου (χιαστί για τις θέσεις 1-4, Α’ Αγώνας)

Κορωπίου 19.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα (χιαστί για τις θέσεις 1-4, Α’ Αγώνες)

Βύρωνα 17.30: Αναγέννηση Βύρωνα-ΕΣΝ Βριλησσίων (χιαστί για τις θέσεις 5-8, Α’ Αγώνας)

Καματερού 18.30: Πανιώνιος ΓΣΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Πολιτείας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Νίκαιας 19.30: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας  

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Βριλησσίων 12.25: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Πανελληνίου 15.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Αναγέννηση Βύρωνα

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΟΑΚΑ 12.00: ΑΕΚ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ζεφυρίου 12.30: ΑΕ Ζεφυρίου-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Πανελληνίου 17.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Αθηναϊκός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Ν. Ιωνίας 16.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Ηλιούπολης 17.30: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ : Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Καματερού 18.00: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΜΙΝΙ: Βύρωνα 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Βύρωνα 12.25: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός (1)

Βύρωνα 13.05: Αθηναϊκός (1)-ΕΣΝ Βριλησσίων (1)

Κερατσινίου 15.45: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Κερατσινίου 16.25: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣΕ Δούκα

Κερατσινίου 17.05: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: ΑΠΚ Δαϊς 13.30: ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Καματερού 14.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ : Βριλησσίων 11.50: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Ν. Ιωνίας 12.20: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ηλυσιακός

Ιωνικού ΝΦ 14.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων

ΑΠΚ Δαϊς 15.00: ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού

Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Νίκαιας 17.45: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Νίκαιας 16.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

Κερατσινίου 17.45: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Καματερού 15.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΜΙΝΙ: Ζεφυρίου 10.00: Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Ζεφυρίου 10.40: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Ζεφυρίου 11.20: ΔΑΣ Ζεφυρίου-Πανελλήνιος ΓΣ

Ασπροπύργου 11.00: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Ασπροπύργου 11.40: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας

Ασπροπύργου 12.20: ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου

Βύρωνα 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Ηλυσιακός

Βύρωνα 12.25: Αθηναϊκός (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Βύρωνα 13.05: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2)

Ζεφυρίου 13.00: Αναγέννηση Βύρωνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Ζεφυρίου 13.40: ΑΕ Ζεφυρίου-Αναγέννηση Βύρωνα

Ζεφυρίου 14.20: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕ Ζεφυρίου

Ζεφυρίου 15.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού

Ζεφυρίου 15.40: ΓΑΣ Καματερού-Θρακομακεδόνες Sport Club

Ζεφυρίου 16.20: Θρακομακεδόνες Sport Club-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Σε συναντήσεις για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι καθώς και για το Κύπελλο Ε.Σ.Χ.Α. Γυναικών, που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 28-29/4/2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/4/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 24-42

ΠΑΙΔΩΝ: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Πανιώνιος ΓΣΣ: 35-22  

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α’: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΕ Δούκα: 20-35

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 33-3

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Έσπερος Καλλιθέας: 30-20

Δίας Μοσχάτου-Ιωνικός Ν.Φ Φιλαδέλφειας: 24-39

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού (2): 21-28  

ΑΣ Ηλιούπολης-Αναγέννηση Βύρωνα: 25-26

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 22-13

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 11-30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 30-13

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Πανελλήνιος ΓΣ: 15-20

ΓΑΣ Καματερού-ΑΕΚ: 19-25

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 20-12

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: ΑΣ Ηλιούπολης-Αθηναϊκός: 17-13

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού: 6-18

ΜΙΝΙ: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Αναγέννηση Βύρωνα: 9-33

Αθηναϊκός (1)-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 34-18

Αναγέννηση Βύρωνα-Αθηναϊκός (1): 32-21

ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 19-9

Τελαμώνας Σαλαμίνας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 19-7

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 10-35

Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 25-11

Αθηναϊκός (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 6-19

Αθηναϊκός (2)-Ηλυσιακός: 5-36

ΑΕ Ζεφυρίου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 25-28

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 23-18

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-ΑΕ Ζεφυρίου: 31-25

ΚΥΡΙΑΚΗ  29/4/2018

ΠΑΙΔΩΝ: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣ Ηλιούπολης: 10-0 (αα)

Έσπερος Καλλιθέας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 24-23

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 39-39

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 35-26

ΓΑΣ Καματερού (1)-ΑΣΟΧ Φοίβος: 31-14

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ηλυσιακός: 22-25

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 11-26

ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 10-23

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΑΣΕ Δούκα-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 16-21

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 27-14

ΑΕΚ-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 27-12

ΜΙΝΙ: Πανελλήνιος ΓΣ-Θρακομακεδόνες Sport Club: 29-28

Θρακομακεδόνες Sport Club-ΑΣΕ Δούκα: 32-36

ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ: 32-31

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού: 19-13

ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ. Ν. Ιωνίας: 19-11

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 9-11

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 17-27

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 28-13

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 14-24

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών καθώς και τις βαθμολογίες αυτών μπορείτε να τις δείτε στην ενότητα Διοργανώσεις στην ιστοσελίδα της E.Σ.Χ.Α.                                                            

Μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της Β’ Φάσης για το Πρωτάθλημα Ε.Σ.Χ.Α. (θέσεις 1-8) η τελική κατάταξη έχει ως εξής:

Η τελική κατάταξη:

1) ΑΣΕ Δούκα (481-371) 24 βαθμοί,

2) Ολυμπιακός Κερατσινίου (458-420) 23,

3) ΑΕΚ (461-392) 22,

4) ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου (450-448) 16,

5) ΕΣΝ Βριλησσίων (384-374) 11,

6) ΓΝΟ Άρης Νικαίας (351-426) 8,

7) Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας (420-500) 6,

8) Αναγέννηση Βύρωνα (364-438) 2.

 Το Σάββατο 5/5/2018 ξεκινάνε οι χιαστοί πρώτοι αγώνες. Θα παίξουν:

Α’ Ημιτελικοί: ΟΑΚΑ 18.00: ΑΕΚ - Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κορωπίου 19.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου - ΑΣΕ Δούκα

 

Στον πρώτο χιαστί αγώνες για τις θέσεις 5-8, παίζουν (Σάββατο 5/5/2018):

Βύρωνα 17.30: Αναγέννηση Βύρωνα - ΕΣΝ Βριλησσίων

 

Το άλλο παιχνίδι, για τις θέσεις 5-8, είναι ανάμεσα σε Ιωνικό Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας.

Για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι καθώς και για το Κύπελλο Γυναικών, το Σάββατο 28/4/2018 και την Κυριακή 29/4/2018 θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/4/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κορυδαλλού 10.30: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας

ΠΑΙΔΩΝ: Ν. Ιωνίας 18,99: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Πανιώνιος ΓΣΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Πανελληνίου ΓΣ 09.30: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΕ Δούκα

Βριλησσίων 12.25: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας

Καματερού 17.45: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Έσπερος Καλλιθέας

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου-Ιωνικός Ν.Φ Φιλαδέλφειας

Κορωπίου 18.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού (2)

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-Αναγέννηση Βύρωνα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Καματερού 15.45: ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κορωπίου 16.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: Βύρωνα 11.45: Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας

Ιωνικού ΝΦ 14.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Πανελλήνιος ΓΣ

Καματερού 16.45: ΓΑΣ Καματερού-ΑΕΚ

Βριλησσίων 20.00: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-Αθηναϊκός

Βριλησσίων 11.15: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού

ΜΙΝΙ: Βύρωνα 15.00: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Αναγέννηση Βύρωνα

Βύρωνα 16.30: Αθηναϊκός (1)-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου

Βύρωνα 15.40: Αναγέννηση Βύρωνα-Αθηναϊκός (1)

Ιωνικού ΝΦ 17.15: ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Τελαμώνας Σαλαμίνας

Ιωνικού ΝΦ 17.55: Τελαμώνας Σαλαμίνας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Ιωνικού 18.35: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων (1)

Ιλισίων 17.45: Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Ιλισίων 18.25: Αθηναϊκός (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2)

Ιλισίων 19.05: Αθηναϊκός (2)-Ηλυσιακός

Ζεφυρίου 19.00: ΑΕ Ζεφυρίου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Ζεφυρίου 19.40: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Ζεφυρίου 20.20: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-ΑΕ Ζεφυρίου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  29/4/2018

ΠΑΙΔΩΝ: Πανελληνίου ΓΣ 09.45: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣ Ηλιούπολης

Καλλιθέας 13.20: Έσπερος Καλλιθέας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΟΑΚΑ 20.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’: Καματερού 14.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Καματερού 16.00: ΓΑΣ Καματερού (1)-ΑΣΟΧ Φοίβος

Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Ηλυσιακός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’: Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’: ΑΠΚ Δαϊς 10.00: ΑΣΕ Δούκα-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κορωπίου 10.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΟΑΚΑ 17.00: ΑΕΚ-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Μελισσίων 17.00: Αστέρας Μελισσίων-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου  

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’: Ζεφυρίου 10.30: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας

ΜΙΝΙ: ΑΠΚ Δαϊς 11.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Θρακομακεδόνες Sport Club

ΑΠΚ Δαϊς 12.10: Θρακομακεδόνες Sport Club-ΑΣΕ Δούκα

ΑΠΚ Δαϊς 12.50: ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ

Ν. Ιωνίας 12.15: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού

Ν. Ιωνίας 12.55: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ. Ν. Ιωνίας

Ν. Ιωνίας 13.35: ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Νίκαιας 19.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Νίκαιας 19.40: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Νίκαιας 20.20: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5/2018:

 

 ΠΑΙΔΩΝ: Κορωπίου 20.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  

 

-Σε εξ αναβολής παιχνίδι για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος Παίδων: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ:  31-38.